Společnost
Koření, bylinky a sušená zelenina z Polska, Turecka, Indie, Číny
Pár slov o nás
Společnost Aromi je dynamicky se rozvíjející společnost, která působí na trhu s kořením a bylinkami již několik let. Jeho poloha ve středním Polsku a přesněji na okraji Kaliszu vám umožní rychle dosáhnout konečného příjemce.
Co nás charakterizuje
Společnost AROMI již několik let dováží a distribuuje koření, bylinky a sušenou zeleninu. Prodáváme velkoobchodně a nakupujeme od polských farmářů. Naše spolehlivost potvrzuje dobrá pozice na trhu s kořením a spokojenost mnoha zákazníků. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru vám můžeme poskytnout solidní a spolehlivé služby. Každý den naší činnosti se snažíme získat titul nejlepší společnosti na trhu. Děláme vše pro to, abychom zajistili absolutní kvalitu našeho zboží za cenu, kterou si můžete dovolit.

Zaručená kvalita.

Profesionální servis.

Moderní profil

Individuální přístup

Kompletní dokumentace

Rychlá reakce

Máme vše, co potřebujete

Vysoký standard poskytovaných služeb a dobrá kvalita našich produktů je pro společnost velmi důležitým faktorem rozvoje, proto se snažíme realizovat takové činnosti, které splňují požadavky a očekávání našich současných i budoucích zákazníků.

Věříme, že s odpovídající kvalitou produktu, včasnými dodávkami, plnou odpovědností a respektem k Zákazníci, jsme dobrým partnerem pro spolupráci.


Na základě základních činností souvisejících s bezpečností výrobků se zaměřujeme na: